DSC 0396Drużyna Football Academy Bogatynia (rocznik 2007) wzięła udział (17.12) w Turnieju Piłkarskim z Football Academy we Lwówku Śląskim. Turnieje rozegrane na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 zostały dofinansowane z Urzędu Marszałkowskiego województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu.

 

 


W turnieju tym nasza drużyna rozegrała 5 spotkań w których odniosła 1 zwycięstwo i 4 porażki, zajmując ostatecznie 6 miejsce w turnieju. Jednak nie wyniki i miejsce były tu najważniejsze. Dla niektórych zawodników były to pierwsze występy w oficjalnych meczach i fakt ten mógł powodować piłkarską tremę u niektórych. Część zawodników rozpoczęła dopiero we wrześniu treningi w naszej akademii i nie wszystkie zagrania i akcje były dopracowane i skuteczne. Jednak chłopcy wykazywali się dużą ambicją i wolą walki co jednak nie zawsze wystarczyło na odniesienie zwycięstwa w meczu, Pomimo to gratulujemy wspaniałych akcji i walki na każdym kawałku boiska. Na zakończenie każda drużyna potrzymała puchar i medale co wywołało dużą radość u wszystkich zawodników.

Football Academy Bogatynia wystąpiła w składzie - Wiktor Jabłonowski, Jakub Bober, Maciej górski, Wiktor Kaleta, Alekasnder Peremicki, Wojciech Laga, Karol Matelski. Trener Wojciech Mikulski.

W niedzielę 18 grudnia drużyna Football Academy Bogatynia wzięła udział w turnieju w Polkowicach. Turniej w którym uczestniczyło 6 drużyn rozgrywano systemem każdy z każdym. Podopieczni trenera Wojciecha Walczaka rozegrali pięć meczy w rundzie zasadniczej uzyskując następujące wyniki:
FA Bogatynia – FA Legnica 4 – 2
Strzelcami bramek byli Filip Majewski – 2, Filip Gębuś, Kuba Dankowski
FA Bogatynia – FA Lubin 1 – 0
Strzelcem bramki był Paweł Maranda
FA Głogów – FA Bogatynia 2 – 3
Strzelcami bramek byli Kuba Dankowski – 2, Damian Soszyński
FA Bogatynia – Odra Ścinawa 1 – 4
Strzelcem bramki był Nikodem Kamiński
FA Polkowice – FA Bogatynia 5 – 2
Strzelcem bramki był Filip Gębuś – 2
W meczu o trzecie miejsce ulegli po rzutach karnych z gospodarzem turnieju.
FA Polkowice – FA Bogatynia 2 – 2 (2-1 rzuty karne)
Drużyna FA Bogatynia wystąpiła w następującym składzie: Patrycja Rybska, Filip Majewski, Damian Soszyński, Nikodem Kamiński, Filip Gębuś, Paweł Maranda, Kuba Dankowski.
Na zakończenie turnieju, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a Patrycja Rybska została wybrana najlepszym bramkarzem całego turnieju.
Trener Wojciech chciałby podziękować rodzicom za przybycie i doping na turnieju.

Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 Tu i teraz

"Tu i teraz"

24 - 26.07.2020r.

 

Lubań

Wawel

turu
 

"Turu. W pogoni za sławą"

17 - 30.07.2020r.

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

 Lassie

"Lassie"

28 - 29.07.2020r.

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4100zł 4.4550zł
usd USD 3.9600zł 3.9800zł
czk CZK 0.1660zł 0.1680zł

Kurs z dnia: 2020-07-13

Pogoda

booked.net