Piłka nożna

BoiskoWe wtorek (5.03) o godz. 18.00 na stadionie miejskim w Zgorzelcu odbyło się uroczyste oddanie inwestycji: „Oświetlenie boiska bocznego na stadionie miejskim w Zgorzelcu”. Była to wyczekiwana przez zgorzeleckich piłkarzy inwestycja, która umożliwi młodym piłkarzom trenowanie w okresie jesienno-zimowym na swoim boisku.

wyniki fottsallSeria zwycięstw liderów podtrzymana, ważne i pewne wygrane The Veterans i FC Chłopaków Do Wzięcia oraz świetny pojedynek Unitalu z FC Amigos na zakończenie kolejki. Zapraszamy na relację z ósmej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

FutsalWysokie zwycięstwa faworytów, jedno zacięte, wyrównane spotkanie oraz popis strzelecki Patryka Bystryka. Relacja z drugiej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Ad Bud Design w meczu z Bezlitosnymi Kopaczami był oczywiście faworytem, ale nie wielu spodziewało się, że byli mistrzowie tak wysoko pokonają tegorocznego debiutanta.

Nysa 3Nie udał się mecz pierwszy mecz w nowym sezonie zespołowi. Przegrywamy w Bogatyni z tamtejszą Granicą 4:2. Pierwsze minuty pokazały, że zespół gospodarzy wyszedł na mecz bardziej zmotywowany co udowodnił już w 11 minucie wychodząc na prowadzeni. Gola na 2:0 tracimy w 23 minucie po bardzo ładnej akcji zespołu z Bogatyni. Nysa obudziła się dopiero ok 30 minuty, gdy swoje szanse miał Piechno i Gawora. Niestety do szatni schodziliśmy z wynikiem 2:0.

MeczJuż jutro – sobota godzina 14.00 na stadionie Miejskim w Zgorzelcu rozegrany zostanie mecz towarzyski w Piłce Nożnej kobiet pomiędzy Wicemistrzem Polski Górnik Łęczna a Red Bull Lips.
(red.)

1Podział punktów w emocjonującym hicie kolejki, niespodziewana pierwsza wygrana Traphouse oraz pewne zwycięstwa faworytów w pozostałych spotkaniach. Zapraszamy na relację z piątej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.Piątą kolejkę otworzyło spotkanie Ad Bud Design kontra Eurodom.

zlfWażne zwycięstwo Unitalu, wysokie wygrane FB Solid oraz Ad Bud Design, KS Milików zdobywa pierwsze punkty, a Amigos Fc zaskakująco gładko pokonują PKS. W pierwszym spotkaniu FB Solid Natronic zaskakująco łatwo i wysoko pokonał The Veterans. Po pierwszej połowie faworyci prowadzili 2:0 i nic nie zapowiadało tak wysokiego wyniku. Ostatecznie skończyło się na 11:1!

III ZLFUnital i FB Solid Natronic z kompletem punktów, mecz Ad Bud Design z Amigos Fc nie zawiódł, a Fc La Masia niespodziewanie ale zasłużenie pokonuje Podwórkowy Klub Sportowy. Zgodnie z oczekiwaniami już na początku dzisiejszej kolejki mieliśmy mnóstwo emocji. Po nieoczekiwanej porażce w ostatnim meczu, Ad Bud Design do meczu z Amigos Fc podszedł znacznie bardziej skoncentrowany czego efektem było szybkie objęcie prowadzenia.

Zawody w piłce nożnejWe wtorek (22.11) w Szkole Podstawowej w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia Szkół Podstawowych klas VII-VIII w Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział cztery szkoły: SP3 Bogatynia, SP Porajów, SP5 Bogatynia i SP Opolno Zdrój.

50 lecie Nysy 5W sobotę (19.11) odbyły się uroczystości z okazji 50-lecia działalności Młodzieżowego Klubu Sportowego Nysa Zgorzelec. W obchodach udział wzięli min.: Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz Zastępca Wójta Gminy Zgorzelec Marek Wolanin.