Piłka nożna

Nysa 3Nie udał się mecz pierwszy mecz w nowym sezonie zespołowi. Przegrywamy w Bogatyni z tamtejszą Granicą 4:2. Pierwsze minuty pokazały, że zespół gospodarzy wyszedł na mecz bardziej zmotywowany co udowodnił już w 11 minucie wychodząc na prowadzeni. Gola na 2:0 tracimy w 23 minucie po bardzo ładnej akcji zespołu z Bogatyni. Nysa obudziła się dopiero ok 30 minuty, gdy swoje szanse miał Piechno i Gawora. Niestety do szatni schodziliśmy z wynikiem 2:0.

MeczJuż jutro – sobota godzina 14.00 na stadionie Miejskim w Zgorzelcu rozegrany zostanie mecz towarzyski w Piłce Nożnej kobiet pomiędzy Wicemistrzem Polski Górnik Łęczna a Red Bull Lips.
(red.)

1Podział punktów w emocjonującym hicie kolejki, niespodziewana pierwsza wygrana Traphouse oraz pewne zwycięstwa faworytów w pozostałych spotkaniach. Zapraszamy na relację z piątej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.Piątą kolejkę otworzyło spotkanie Ad Bud Design kontra Eurodom.

zlfWażne zwycięstwo Unitalu, wysokie wygrane FB Solid oraz Ad Bud Design, KS Milików zdobywa pierwsze punkty, a Amigos Fc zaskakująco gładko pokonują PKS. W pierwszym spotkaniu FB Solid Natronic zaskakująco łatwo i wysoko pokonał The Veterans. Po pierwszej połowie faworyci prowadzili 2:0 i nic nie zapowiadało tak wysokiego wyniku. Ostatecznie skończyło się na 11:1!

III ZLFUnital i FB Solid Natronic z kompletem punktów, mecz Ad Bud Design z Amigos Fc nie zawiódł, a Fc La Masia niespodziewanie ale zasłużenie pokonuje Podwórkowy Klub Sportowy. Zgodnie z oczekiwaniami już na początku dzisiejszej kolejki mieliśmy mnóstwo emocji. Po nieoczekiwanej porażce w ostatnim meczu, Ad Bud Design do meczu z Amigos Fc podszedł znacznie bardziej skoncentrowany czego efektem było szybkie objęcie prowadzenia.

Zawody w piłce nożnejWe wtorek (22.11) w Szkole Podstawowej w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia Szkół Podstawowych klas VII-VIII w Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział cztery szkoły: SP3 Bogatynia, SP Porajów, SP5 Bogatynia i SP Opolno Zdrój.

50 lecie Nysy 5W sobotę (19.11) odbyły się uroczystości z okazji 50-lecia działalności Młodzieżowego Klubu Sportowego Nysa Zgorzelec. W obchodach udział wzięli min.: Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz oraz Zastępca Wójta Gminy Zgorzelec Marek Wolanin.

Zapraszamy do Galerii!

DerbyW sobotę (13.11) na boisku w Opolnie Zdroju w ramach rozgrywek 14. kolejki klasy A Jelenia Góra, doszło do derbów gminy Bogatynia. Naprzeciw siebie stanęły dwie lokalne drużyny: w roli gospodarza LKS „Jaśnica” Opolno Zdrój i gości MKS „Granica” Bogatynia. Faworytem tego spotkania byli zawodnicy przyjezdni, którzy fakt ten potwierdzili na boisku pokonując miejscowych 4:1.

Piłkarki rywalizowałyW niedzielę (22 maja) na Stadionie Miejskim w Zgorzelcu odbyły się Finały Wojewódzkie Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt pn.”Piłkarska Kadra Czeka” XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS – Mieszkańców Wsi i Miast 2022. W turnieju finałowym wystąpiły drużyny: 1. MKS Chełmsko Śląskie, gm. Lubawka ( pow. kamiennogórski), 2. MLKS „Polonia” Środa Śląska, gm. Środa Śląska ( powiat średzki), 3. AP Champions Oława , gmina Oława ( pow. oławski)

Sukces FA Zgorzelec 5W Gryfowie Śląskim odbył się (07.01) halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2010 i młodsi, który zorganizowała Akademia Piłkarska Gryfów Ślaski. Bardzo dobrze spisali się w nim młodzi piłkarze Football Academy Zgorzelec, którzy bez straty bramki, zdobyli tytuł najlepszej drużyny turnieju. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,4600zł 4,5900zł
usd USD 4,2200zł 4,4400zł
usd CHF 4,7100zł 4,8700zł
usd GBP 5,1900zł 5,4000zł
czk CZK 0.1800zł 0.1940zł

Kurs z dnia: 2023-12-08

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa