DSCF7909Miodrag Rajković – trener PGE Turów:

Przeciwnik był od nas lepszy praktycznie w każdym elemencie. Mieli od nas więcej energii, ostrzegałem wszystkich przed tym. W pewnym momencie meczu wyglądaliśmy tak, jakbyśmy liczyli, że ktoś przyjedzie do Zgorzelca przegrać. Tak nie jest i nie będzie. Nam natomiast brakowało wiary w zwycięstwo. Graliśmy źle w obronie, brakowało nam Filipa Dylewicza i Vlada Moldoveanu, których straciliśmy praktycznie w jeden dzień.

Próbowaliśmy wsadzić w miejsce silnego skrzydłowego Olka Czyża, ale w takim ustawieniu odbyliśmy tylko jeden trening. Nie będę natomiast komentował decyzji sędziowskich. Ja uważam, że zawsze przy wejściach pod kosz jest faul na moich graczach, ale z wiadomych względów nie jestem obiektywny. Sytuacja z Collinsem przypomina mi to, co działo się rok temu, gdy przewinienie techniczne otrzymał J.P. Prince. W kolejnych trzech meczach sędziowie gwizdali mu takie faule. Ponadto przypominamy prawdziwy szpital. Na przykład Filip Dylewicz nie zagra prawdopodobnie przez najbliższy miesiąc. Powiedział też, że Moldoveanu co prawda był w składzie, ale ma anginę i nie był w stanie dać zespołowi praktycznie nic. Kłopoty ze zdrowiem ma ponoć także Chyliński, Taylor i Collins. Dodatkowym problemem jest „wypalenie się” zawodników po trudnych meczach w ramach Pucharu Europy.

Damian Kulig

Przegraliśmy dwoma widocznymi elementami. Bardzo słabo broniliśmy i daliśmy rywalowi rzucić aż 90 punktów i to we własnej hali. Przegraliśmy walkę na tablicach, a do tego mieliśmy tylko osiem asyst, co przy naszej normalnej grze nie ma miejsca. Będziemy analizować to spotkanie.

Milija Bogicević – trener Polskiego Cukru

Widzieliśmy wygraną Turowa nad Lietuvosem Rytas, wiemy ile dla nich znaczyła i jak wyczerpujący był to mecz dla zespołu Miodraga Rajkovica. Musieliśmy wykorzystać szansę i to zrobiliśmy.

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4200zł 4.4600zł
usd USD 4.0100zł 4.1600zł
czk CZK 0.1620zł 0.1650zł

Kurs z dnia: 2020-05-28

Pogoda

booked.net