Najnowsza Gazeta

 

Reklama

Kursy walut

    KUPNO     SPRZEDAŻ
euro EUR

4.2100 zł

4.2150 zł
usd USD

3.7650

3.7700 zł
czk CZK 0.1600 zł 0.1602 zł

Kurs z dnia: 27.06.2017

Repertuar kin

Zgorzelec

NovaPoza


 

Brak repertuaru

 

 

Bogatynia

Kadr


 

Brak repertuaru

 

 

 

Lubań

Wawel


 Auta

"Auta 3"

 30.06-06-07

 

Görlitz

Camillo

 

Brak repertuaru

 

 

next
prev

Festyn na stadionie

IMG 1264Na stadionie w Zgorzelcu odbył się (10.06) "Festyn Rodzinny" połączony z turniejem orlików zorganizowany przez MKS Nysa Zgorzelec na zakończenie sezonu piłkarskiego 2016/2017. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Miasta Zgorzelec Pan Rafał Gronicz oraz Prezes MKS Nysa Zgorzelec Pan Wojciech Szymków.

 

Czytaj więcej...

Kolejny turniej Orlików

orlicyW Sulikowie rozegrano (04.06) kolejny turniej Orlików (rocznik 2006-07) w ramach Ligi OZPN Jelenia Góra, którego gospodarzem był Bazalt Sulików. W rozgrywkach tych uczestniczyło kilka zespołów z powiatu zgorzeleckiego. Reprezentanci FA Zgorzelec, którzy grają w tych rozgrywkach jako Apis Jędrzychowice, rozegrali w turnieju 5 spotkań, z których 1 wygrali 2 zremisowali i w dwóch ponieśli porażkę.

Czytaj więcej...

To już 4 wspólne lata

to juz 4 lata razemW piątek 02.06 br na terenie Gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu grupa ok.100 osób ze szkółki piłkarskiej Football Academy Zgorzelec zorganizowała piknik, podczas którego wspominali początki powstania klubu. FA Zgorzelec utworzono w kwietniu 2013 roku, a jej założycielami i pierwszymi trenerami są Wojciech Walczak i Wojciech Mikulski. Dzieci i młodzież bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach co widać po frekwencji na treningach.

Czytaj więcej...

Jedynka i Trójka najlepsze w trójboju lekkoatletycznym

Jedynka i Trójka najlepsze w trójboju lekkoatletycznym 29Na stadionie OSiRu w Bogatyni zostały rozegrane (30.05) Mistrzostwa Miasta i Gminy w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Najlepszą ekipą wśród dziewcząt okazały się reprezentantki bogatyńskiej „Jedynki”. Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci SP 3 Bogatynia.

 

Czytaj więcej...

Zawody CROSSFIT w Bogatyni

Zawody CROSSFITOśrodek Sportu i Rekreacji, Fitness Studio Fit&Gym II oraz Stowarzyszenie Sportowe Gladiator zapraszają na zawody CROSSFIT, które odbędą się 24 czerwca br. na kompleksie sportowym OSiR w Bogatyni przy ul. Białogórskiej 28. Rozpoczęcie zawodów o godz. 13:00 (zapisy startujących od godz. 12:00) Wstęp wolny.

Adam Ignatowicz

 

Pokaźny dorobek lekkoatletów

dorob21 medali to bardzo pokaźny dorobek lekkoatletów "Osy" Zgorzelec na Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych, które zostały rozegrane (27.05) w Jeleniej Górze.Tytuły Mistrzów Dolnego Śląska wywalczyli: Adam Ptak w rzucie młotem juniorów (51,33m),

 

 

Czytaj więcej...

Olga Szczotka z kwalifikacją na ME Juniorów w Izraelu

Olga Szczotka z kwalifikacją na ME Juniorów w IzraeluReprezentacja UKS Patomswim Bogatynia, wzięła udział w Głównych Mistrzostwach Polski Seniorów rozgrywanych (18-21.05) w Lublinie. W tej najważniejszej imprezie w Polsce wystartowało blisko 700 zawodników z 139 klubów. Jednocześnie zawody były kwalifikacją do imprez międzynarodowych: Mistrzostw Europy i Świata Juniorów, Mistrzostw Świata Seniorów, Europejskich Dni Olimpijskich Młodzieży i Uniwersjady.

Czytaj więcej...

Gminny Trójbój

Gminny Trójbój Lekkoatletyczny klas I IVGminny Trójbój Lekkoatletyczny klas I – IV odbył się (18.05) na boiskach przy Szkole Podstawowej im. Osadników Wojskowych w Trójcy. Uczniowie ze szkół z Żarskiej Wsi, Osieka Łużyckiego, Łagowa i Trójcy rywalizowali między sobą w kategorii dziewcząt i chłopców w trzech konkurencjach: w biegu na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców

Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców 22Na stadionie OSiRu w Bogatyni odbyły się (16.05) Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Gminy w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach udział wzięło 83 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy. Każdy zawodnik mógł wystartować tylko w jednej konkurencji.

Czytaj więcej...

Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjalistów w lekkiej atletyce

Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjalistów w lekkiej atletyce 11Na stadionie OSiRu w Bogatyni odbyły się (16.05) Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Gminy w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych W zawodach udział wzięło 24 dziewczęta i 29 chłopców z 4 gimnazjów z terenu Miasta i Gminy. Każdy zawodnik mógł wystartować w 1 konkurencji i sztafecie 4x100 metrów.

Czytaj więcej...

14. Europamarathon

europaW niedzielę 28 maja, ulicami Zgorzelca i Görlitz pobiegną uczestnicy czternastej edycji Europamarathonu. Sportowe emocje i świetna zabawa to jednak nie wszystko co nas czeka. W tym roku odbędzie się także półmaraton na rowerach ręcznych i jednokołowych!

 

Czytaj więcej...

Reklama

osiedle