medaleW Słubicach przedstawiciele ponad stu klubów walczyli o medale w Mistrzostwach Polski LZS w lekkiej atletyce. Reprezentanci zgorzeleckiej "OSY" wrócili z zawodów z dorobkiem pięciu medali i dziewięciu rekordów życiowych.Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Kamila Gutkowska
w skoku wzwyż juniorek-165cm, srebro i tytuł Wicemistrza Polski w biegu na 3000m z przeszkodami przypadł w udziale Łukaszowi Ludkiewiczowi.

Wynikiem 9:36.37min. ustanowił nowy rekord życiowy. Na najniższym stopniu podium stanęli:Karolina Jóżwiak na 100ppł-14,75sec,oraz Michał Miśkiewicz na 110ppł-14,57sec i Kamil Kleszczyński w skoku w dal-653cm.Obaj panowie ustanowili nowe "życiówki".Miejsca w punktowanej ósemce wywalczyli ponadto:Nikola Nowak-IV w skoku wzwyż-162cm i VII w trójskoku-10,16m,Łukasz Ludkiewicz V na 3000m-9:04,31min.,Adam Ptak-VII w oszczepie-53,72m i VII w młocie-46,44m,Tomasz Rogowski-VII w trójskoku-12,52m .
i Krystian Tyrpa -VIII w trójskoku-12,46m.Nowe rekordy życiowe ustanowili także:Karolina Wrzesińska na 400m-59,84sec i Ernest Janiak na 110ppł-15,69sec. Reprezentanci "OSY",mimo że wystartowali w niepełnym składzie,uplasowali się na 18 miejscu