Turniej halowy 7W Pieńsku Sali Gimnazjum odbył się (09.01.2016) Turniej Halowej Piłki Nożnej Żaków (rocznik 2007 i młodsi). W zawodach udział wzięło 6 drużyn – UKS Pieńsk, COMT Bolesławiec, Orliki Węgliniec, LZS Pisarzowice, FA Bogatynia oraz FA Zgorzelec. Grano systemem każdy z każdym. Czas gry wynosił 10 min.

Młodzi zawodnicy FA Zgorzelec wygrali 4 spotkania i ponieśli minimalną porażkę z rówieśnikami z Bolesławca. Ponieważ na zakończenie okazało się, że 3 drużyny mają taką samą ilość punktów (każdy zespół przegrał po jednym meczu), organizatorzy zarządzili konkurs rzutów karnych pomiędzy zainteresowanymi. W tej „dogrywce" najskuteczniejsi okazali się piłkarze FA Bogatynia, drugie miejsce zajęła drużyna FA Zgorzelec a trzecie COMT Bolesławiec.

 

 


 „Cały turniej można uznać za udany dla naszej drużyny. Szkoda przegranej w rzutach karnych, tym bardziej, że na boisku wygraliśmy z FA Bogatynia 3:0. Jednak nie wynik był najważniejszy. Najważniejsze, że chłopcy byli bardzo zadowoleni z udziału w turnieju" – powiedział trener Bogdan Szczęsny.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom występu i sportowego. Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów UKS Pieńsk za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym turnieju. Rodzicom i zawodnikom za „konkretne" wsparcie i aktywny doping podczas wszystkich spotkań.

Wyniki Football Academy Zgorzelec

Football Academy Zgorzelec - UKS Pieńsk 1-0 (bramka Miłosz Fryszer)
Football Academy Zgorzelec - Pisarzowice 2-0 (Miłosz Furmańczyk 2)
Football Academy Zgorzelec - FA Bogatynia 3-0 (Miłosz Furmańczyk 3)
Football Academy Zgorzelec - Orliki Węgliniec 4-1 (Paweł Łapuszyński , Mateusz Rodziewicz , Miłosz Furmańczyk 2
Football Academy Zgorzelec - COMT Bolesławiec o-1

Football Academy Zgorzelec - Miłosz Dzięgiel, Miłosz Furmańczyk, Miłosz Fryszer, Marcel Olszanowski, Ksawery Amrogowicz, Mateusz Rodziewicz, Paweł Łapuszyński. Trener – Bogdan Szczęsny.

Przypominamy, że treningi Football Academy odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16:30 i 18:00 na Sali przy Gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoją pasję gry w piłkę nożną.
Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5250zł 4.5500zł
usd USD 4.1600zł 4.2300zł
czk CZK 0.160zł 0.1670zł

Kurs z dnia: 2020-04-07

Pogoda

booked.net