Jeszcze nie pora nam spaćW czwartek, 14 lutego o godz. 18.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbędzie się najnowsze przedstawienie Grupy Rafała Kmity z Krakowa „Jeszcze nie pora nam spać". Spektakl, to program kabaretowy, w którym dowcipy słowne i sytuacyjny rozmach przeplatają się z muzyką, układami choreograficznymi i grą świateł.

Zapraszamy gorąco z myślą – jeszcze nie pora nam spać! Zostawiając codzienność w teatralnej szatni z płaszczem na wieszaku, przyodziani w uśmiech, chęć do dobrej zabawy i spędzenie wieczoru w doskonałym towarzystwie zasiądą Państwo w pluszowych fotelach, by spotkać się z najdoskonalszymi perełkami Krakowa.
" (...)Więc chodźmy się życia napić, jeszcze nie pora nam spać!"
...Dobry żart goni jeszcze lepszy, piosenki są świetne, a scenki rodzajowe aż się proszą, żeby je sobie przypominać w napadzie chandry...
Henryka Wach-Malicka, Polska Dziennik Zachodni
Grupa Rafała Kmity to jeden z najlepszych polskich kabaretów. Istnieje od 1993 roku. Trzykrotnie zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów PAKA. Założycielem grupy, autorem scenariuszy i reżyserem jej programów jest Rafał Kmita – człowiek legenda i instytucja, mistrz dwóch pokoleń artystów kabaretowych.
data: 14.02.2013 r.
godz. 18.00
miejsce: sala widowiskowa Bogatyńskiego Ośrodka Kultury
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie BOK
Anna Izydorczyk

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5500zł
usd USD 4.1600zł 4.2000zł
czk CZK 0.1660zł 0.1690zł

Kurs z dnia: 2020-04-10

Pogoda

booked.net