Pomóżmy zanim choroba zabierze Milence tatęjpgCały czas pamiętam radość z informacji, że zostanę tatą. Nie mogłem się doczekać, kiedy zobaczę, kiedy przytulę moją malutką córeczkę. Niestety, jeszcze w czasie ciąży żony coraz gorzej się czułem. Nie miałem siły prawie na nic, a jedyne, o czym myślałem to, by móc się położyć spać i odpocząć. Po wielu badaniach okazało się, że to nie jest zwykłe zmęczenie, a chłoniak Hodgkina. Wiedziałem, że mam duże szanse na pokonanie choroby i że nie mogę się poddać.

Nie tylko dlatego, że jestem za młody, ale dlatego, że mam do wychowania córeczkę, która jeszcze przez długi czas będzie potrzebować taty. Niestety, początkowe dobre prognozy, pozostały tylko prognozami... Chemioterapia nie przyniosła rezultatu, nawet leczenie nierefundowanym lekiem Nivolumab pomogło tylko na chwilę. Możliwości leczenia w Polsce kończą się, ale nie kończy się moja wiara w to, że może być jeszcze dobrze. Nadzieję daje mi terapia Car-T, którą chcą przeprowadzić lekarze w Houston. Jej koszt jest jednak ogromny, dlatego muszę prosić o pomoc... Nie pozwól, by chłoniak mnie pokonał!

Więcej informacji oraz zbiórka pieniędzy na stronie:https://www.siepomaga.pl/eliasz?fbclid=IwAR3YCFhASB3VKHpr3llcog_ETv_L6fAseZRFJ6Ru3aZ5NK-8g4cFhBu-mxU

 

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5100zł 4.5250zł
usd USD 4.1400zł 4.1800zł
czk CZK 0.1640zł 0.1660zł

Kurs z dnia: 2020-05-25

Pogoda

booked.net