Powrót do młodości 2Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu wraz z Domem Opieki Społecznej „ Jutrzenka”wspólnie zorganizowali imprezę środowiskową dla mieszkańców DPS. Do działań dołączyła się Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zgorzelcu.Mieszkańcy z entuzjazmem przyjęli dzieci i młodzież szkolną. Nasi uczniowie pod kierownictwem pani Doroty Baranowskiej zaprezentowali się w repertuarze mającym na celu poprawić samopoczucie seniorów i zintegrować wszystkich.

Zapraszamy do galerii

 


Wspólne śpiewy oraz utwory wykonywane przez młodych zdolnych uczniów z pewnością przełożyły się na chwilowy powrót do młodości i poprawę humoru mieszkańców, którzy codziennie zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami.
Żonglerka, którą zainteresował wszystkich Szymon Siemiatycki przy odpowiednim treningu uczestników usprawni ich dłonie i poprawi sprawność.
W drugiej części imprezy pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Zgorzelcu przeprowadzili działania edukacyjne związane z profilaktyką chorób wątroby oraz jej regeneracji poprzez odpowiednio dobraną żywność. Wyemitowano filmy, skecz oraz przeprowadzono quiz z nagrodami dla najbardziej aktywnych uczestników.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu składa podziękowania pani Dorocie Frazik która przyczyniła się do organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania dla uczniów: Laury Moroz, Kai Drążek, Julii Michaluk, Aleksandry Słabickiej, Huberta Grabowskiego, Szymona Siemiatyckiego, Martyny Kazimierskiej, Anny Szeremety, Alicji Nikadon, Jagody Kowalskiej, Zofii Ratajczak i ich opiekunki Doroty Baranowskiej.

G. Niedziela

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4500zł 4.6200zł
usd USD 3.6800zł 3.7000zł
czk CZK 0.1730zł 0.1755zł

Kurs z dnia: 2021-07-23

Pogoda

booked.net