Powrót do młodości 2Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu wraz z Domem Opieki Społecznej „ Jutrzenka”wspólnie zorganizowali imprezę środowiskową dla mieszkańców DPS. Do działań dołączyła się Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zgorzelcu.Mieszkańcy z entuzjazmem przyjęli dzieci i młodzież szkolną. Nasi uczniowie pod kierownictwem pani Doroty Baranowskiej zaprezentowali się w repertuarze mającym na celu poprawić samopoczucie seniorów i zintegrować wszystkich.

Zapraszamy do galerii

 


Wspólne śpiewy oraz utwory wykonywane przez młodych zdolnych uczniów z pewnością przełożyły się na chwilowy powrót do młodości i poprawę humoru mieszkańców, którzy codziennie zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami.
Żonglerka, którą zainteresował wszystkich Szymon Siemiatycki przy odpowiednim treningu uczestników usprawni ich dłonie i poprawi sprawność.
W drugiej części imprezy pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Zgorzelcu przeprowadzili działania edukacyjne związane z profilaktyką chorób wątroby oraz jej regeneracji poprzez odpowiednio dobraną żywność. Wyemitowano filmy, skecz oraz przeprowadzono quiz z nagrodami dla najbardziej aktywnych uczestników.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu składa podziękowania pani Dorocie Frazik która przyczyniła się do organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania dla uczniów: Laury Moroz, Kai Drążek, Julii Michaluk, Aleksandry Słabickiej, Huberta Grabowskiego, Szymona Siemiatyckiego, Martyny Kazimierskiej, Anny Szeremety, Alicji Nikadon, Jagody Kowalskiej, Zofii Ratajczak i ich opiekunki Doroty Baranowskiej.

G. Niedziela

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 Siła

"Siła ognia"

26 - 30.06.2020r.

 

Lubań

Wawel

Wierzę
 

"Wierzę w Ciebie"

26.06 - 02.07.2020r.

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

 Parasite

"Parasite"

24.06 - 01.07.2020r.

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4250zł 4.4500zł
usd USD 3.9200zł 3.9900zł
czk CZK 0.1650zł 0.1675zł

Kurs z dnia: 2020-07-03

Pogoda

booked.net