B UjazdJuż w najbliższy czwartek, 10 października, burmistrz Rafał Gronicz ponownie spotka się z mieszkańcami Zgorzelca w ramach cyklu spotkań „Porozmawiajmy o Zgorzelcu”. Tym razem odbędzie się ono w dzielnicy Zgorzelec Ujazd obok placu zabaw przy ul. Elizy Orzeszkowej /Turowskiej. Dotychczas burmistrz oraz pracownicy urzędu miasta odwiedzili osiedle przy ul. Batorego i Przedmieście Nyskie.

Ujazd to kolejny rejon miasta, gdzie mieszkańcy będą mogli porozmawiać bezpośrednio o tym, co dla nich ważne, przekazać swoje opinie i uzyskać informacje o inwestycjach, remontach, czy wydarzeniach planowanych przede wszystkim w ich okolicy, ale nie tylko. Spotkania to także okazja do dyskusji, zadawania pytań i szukania rozwiązań dla problemów istniejących w danych częściach miasta. Wszystkie spotkania mają charakter otwarty.
Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek, 10 października, o godzinie 16:00 na terenie zielonym obok placu zabaw przy ul. Elizy Orzeszkowej /Turowskiej. W kolejnych miesiącach planowane są kolejne spotkania, także w innych rejonach dzielnicy Ujazd.
Zapraszamy okolicznych mieszkańców do włączenia się w dyskusję.

Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4,1000zł 4,3900zł
usd USD 3,9700zł 4,2700zł
usd CHF 4,3900zł 4,5400zł
usd GBP 4,8000zł 5,0000zł
czk CZK 0.1630zł 0.1730zł

Kurs z dnia: 2025-03-14

Pogoda

+8
°
C
+11°
+
Zgorzelec
Wtorek, 16
Środa
+ +
Czwartek
+ +
Piątek
+10° +
Sobota
+10° +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa