Wywalczyli srebrneW pięknej hali lekkoatletycznej w czeskim Jabloncu rozegrane zostały (22.01) Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska juniorów i juniorów młodszych.Lekkoatleci zgorzeleckiej "Osy" wracają z tej imprezy z 14 medalami.Tytuły Mistrzów Dolnego Śląska wywalczyli: Krystian Tyrpa w skoku w dal i trójskoku juniorów, Nikola Nowak w skoku wzwyż i Karolina Gałucka w biegu na 60ppł juniorek, oraz junior Ernest Janiak i junior młodszy Oskar Nowicki na 60 ppł.

Srebrne medale i tytuły wicemistrzowskie wywalczyli: Adam Ptak w kuli juniorów, Paulina Zdanowicz w skoku wzwyż, Aleksandra Usik na 60ppł i Karolina Gałucka w kuli juniorek. Natomiast "brąz" przywieżli Nikola Nowak w trójskoku i Kamil Sokołowski w skoku wzwyż w kategorii juniorów oraz Dawid Tomczyk w kuli i Mateusz Zasadziński w trójskoku juniorów młodszych. Startująca w tym sezonie w barwach AZS AWF Wrocław-Karolina Wrzesińska była najszybsza na 60ppł seniorek.