Wygrali Turniej OZPN 3W Zawidowie swoje rozgrywki (01.05) w ramach Ligi OZPN Jelenia Góra, rozpoczęli Żacy (rocznik 2007-08). W rozgrywkach tych uczestniczy 8 zespołów - Orliki Węgliniec, Granica Bogatynia, Piast Zawidów, Nysa Zgorzelec, UKS FA Bogatynia, UKS Pieńsk, FA Zgorzelec, Skorpiony Lubań, które rozegrają 4 wiosenne turnieje (w cyklu co 2 tygodnie). Gospodarzem pierwszego był Piast Zawidów.

 

 


Najlepszym zespołem turnieju okazali się chłopcy z Football Academy Zgorzelec, którzy zdobyli złote medale pokonując w finale faworyta tych rozgrywek Granicę Bogatynia 2:1. W meczach grupowych odnieśli 2 zwycięstwa i jeden remis a w półfinale pokonali Skorpiony Lubań 2:1. Gratulujemy młodym chłopcom sukcesu i życzymy powtórki w następnych turniejach.

Wyniki Turnieju Żaków OZPN J.Góra – Zawidów 01.05.16r
Piast Zawidów - FA Zgorzelec 0:2
UKS Pieńsk- FA Bogatynia 1:2
Granica Bogatynia – Orliki Węgliniec 5:0
Skorpiony Lubań – Nysa Zgorzelec 2:0
Piast Zawidów – Granica Bogatynia 1:4
UKS Pieńsk – Skorpiony Lubań 2:5
FA Zgorzelec - Orliki Węgliniec 5:1
FA Bogatynia – Nysa Zgorzelec 0:1
FA Zgorzelec – Granica Bogatynia 2:2
FA Bogatynia – Skorpiony Lubań 3:3
Piast Zawidów – Orliki Węgliniec 3:0
UKS Pieńsk - Nysa Zgorzelec 0:2

Półfinały
Granica Bogatynia -Nysa Zgorzelec 2:0
UKS FA Zgorzelec -Skorpiony Lubań 2:1

Finał Granica Bogatynia -UKS FA Zgorzelec 1:2
Mecz o 3 miejsce Skorpiony Lubań - Nysa Zgorzelec 2:0
Mecz o 5 miejsce Piast Zawidów - UKS FA Bogatynia 4:1
Mecz o 7 miejsce Orliki Węgliniec -UKS Pieńsk 1:1 (karne: 1:0)

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych zespołów:
UKS FA Zgorzelec - Ramulewicz Jakub
Orliki Węgliniec - Tokarski Sergiusz
UKS FA Bogatynia - Paweł Maranda
Piast Zawidów – Dawid Dunicz
UKS MOSiR Skorpiony Lubań - Kaniuch Alan
Granica Bogatynia - Hubert Wolkiewicz
Nysa Zgorzelec - Tymoteusz Wołoskowski
UKS Pieńsk - Kacper Aleksandrowicz

Najlepszy strzelec - Krzysztof Pieciul -Skorpiony Lubań
Najmłodszy zawodnik Turnieju: Karasiński Jakub (r. 2010) - UKS Pieńsk

UKS FA Zgorzelec - Miłosz Dzięgiel, Fryszer Miłosz (1 bramka), Leśniewski Seweryn, Łapuszyński Paweł, Rodziewicz Mateusz, Furmańczyk Miłosz (4 bramki), Olszanowski Marcel (3 bramki), Wilczyński Łukasz (1 bramka), Ramulewicz Jakub (2 bramki), Szapiel Jakub. Trener Bogdan Szczęsny

Gratulujemy drużynom udanych występów. Przypominamy, że treningi Football Academy odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16:30 i 18:00 na boisku przy Gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoją pasję gry w piłkę nożną.

Wojciech Mikulski

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 Pan T

"Pan T."

17 - 22.01.2020

 

 

 Bogatynia

Kadr

Nadzwyczajni

"Nadzwyczajni"

26 - 28.01.2020

Lubań

Wawel

Śnieżka

 "Śnieżka i Fantastyczna Siódemka"

24 - 30.01.2020

 

Görlitz

Filmpalast

Choch

 "Die Chochzeit"

22 - 29.01.2020

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.2400zł 4.2500zł
usd USD 3.8250zł 3.8500zł
czk CZK 0.1660zł 0.1690zł

Kurs z dnia: 2020-01-24

Pogoda

booked.net