8 Medali UKS Smecz Bogatynia na MW w Badmintonie 1612 godzin trwały zawody w Miliczu w ramach Mistrzostw Województwa w badmintonie. Zawodnicy UKS Smecz Bogatynia przywieźli 8 medali. Zacznijmy od najmłodszych. W kategorii do lat 13 brązowy medal zdobyły Natalia Kazimierska i Oliwia Lorek w deblu. W kategorii do lat 15 srebrny medal zdobyły Liwia Szatkowska i Hanna Piotrowska również w deblu.

Więcej zdjęć w galerii!

W kolejnej kategorii do lat 17 mieli walkę pomiędzy naszymi zawodniczkami o 3 miejsce w singlu. Walkę tę wygrała Ewelina Olechnik pokonując Olę Michalską po bardzo zaciętej walce 2:1 w setach. Obie zawodniczki w deblu były bezkonkurencyjne i zdobyły złoto. Wśród chłopców w juniorach młodszych dominował nasz zawodnik – Rafał Jakiel, który w deblu zdobył złoto a w singlu srebro. Nasz niezawodny Marcin Nowak raczej „spokojnie" przywiózł 2 złote medale, jeden w singlu a drugi w mikście. Reasumując zawodnicy UKS Smecz Bogatynia zdobyli 8 medali : 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe. Jest to bardzo dobre posumowanie wyników 2014 roku dla klubu. Zapraszamy do galerii zdjęć i na stronę: www.smecz-rackets.pl