XII turniej halowy piłki nożnej im. Zygmunta Duziaka 1MOSiR w Lubaniu tradycyjnie na początku roku był organizatorem zawodów upamiętniających wieloletniego pracownika lubańskiego ośrodka sportu i rekreacji, społecznika, radnego, organizatora i animatora życia sportowego w Lubaniu. Tym razem w turnieju piłki halowej uczestniczyło 10 zespołów. Zawody otworzyła Dyrektor MOSiR w Lubaniu Małgorzata Garula i punktualnie o 9.30 zawodnicy przystąpili do rozgrywek grupowych, w których rozegrano 20 meczów.

 

 

Turniej stał na wysokim poziomie, mecze dostarczały wielu sportowych emocji uczestnikom i kibicom. Zawody wzorowo prowadzili sędziowie Paweł Kozina i Jacek Ciepiela, a nad stroną organizacyjną czuwali Konrad Rutkiewicz i Artur Ryżewski wraz z pozostałymi pracownikami MOSiR w Lubaniu. Do końca meczów grupowych trwała walka o jak najlepszy wyniki i uzyskanie awansu do strefy finałowej. Ostatecznie turniej trwający od 9 do 16.30 zakończył się następującymi wynikami:
Miejsca IX BÓBR DĄBROWA BOLESŁAWIECKA i SPIDI TEAM
Miejsca VII LZS KOŚCIELNIK i PISARZOWICE
W meczach o miejsca I – V po zażartych i emocjonujących meczach, przeważnie kończących się rzutami karnymi, padły następujące wyniki :
PÓŁFINAŁ 1 MASMIX-POLICJA 0:0 (1:2 k)
PÓŁFINAŁ 2 ŁUŻYCE LUBAŃ U-20 – NSZZF i PW ZARĘBA 2:2 (3:2 k)
O V BAZALT SULIKÓW – EIBAUER 1:1 (2:3 k)
O III MASMIX – NSZZF i PW ZARĘBA 0:0 (5:4 k)
O I POLICJA – ŁUŻYCE LUBAŃ U-20 4:1
Zatem ostatecznie nagrody w postaci piłek halowych Saller dla pierwszych trzech drużyn oraz okolicznościowych medali powędrowały do:
I m zajęła drużyna POLICJI z Lubania w składzie:
Brodowicz Marcin, Duszynski Rafał, Poszelężny Bartosz, Poszelężny Mateusz, Kapusta Bartosz, Zabielski Damian, Burzyński Mariusz, Burzyński Dariusz, Salach Sławomir
II m zajęli juniorzy z lubańskich ŁUŻYC w składzie :
Bolimowski Jakub, Kościecha Jakub, Kaszta Ernest, Bielak Patryk, Piaśnik Marcin, Młynarski Kamil, Sitek Kamil, Gawłowski Patyryk, Czułowski Bartek
III m zajęła drużyna MASMIX z Bogatyni w składzie :
Czekanski Jarosław, Czeczot Krzysztof, Pazyra Patyryk, Molka Jurek, Szajerka Adrian, Omelanski Mariusz, Suchocki Marcin, Pastuszko Łukasz, Marszałek Michał, Sidorowicz Bartek
IV m zajęła drużyna z ZARĘBY, a V zespół EIBAUER ze Zgorzelca.
Najlepszym zawodnikiem uznano Damiana Bojdzińskiego (NSZZF i PW ZARĘBA), najlepszym bramkarzem Damiana Zabielskiego (POLICJA), a królem strzelców został Łukasz pastuszko (6 bramek – MASMIX). Zawodnicy zostali nagrodzeniu dyplomami oraz koszulkami sportowymi firmy Saller.
W czasie turnieju uczestnicy mogli skorzystać z bufetu oraz ciepłego posiłku w postaci pysznego strogonova. Pomimo bardzo długiego grania i czekania, całe przedsięwzięcie należy ponownie zapisać na plus organizatorowi, czyli MOSiR w Lubaniu. Zawodnicy byli zadowoleni, sprawny przebieg i organizacja turnieju, bufet, nagrody oraz dobry poziom turnieju na pewno zostanie w pamięci ich uczestników, upamiętniając w godny sposób patronata imprezy – Zygmunta Duziaka. Do zobaczenia za rok !
Konrad Rutkiewicz MOSiR

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 Tu i teraz

"Tu i teraz"

24 - 26.07.2020r.

 

Lubań

Wawel

turu
 

"Turu. W pogoni za sławą"

17 - 30.07.2020r.

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

 Lassie

"Lassie"

28 - 29.07.2020r.

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4100zł 4.4550zł
usd USD 3.9600zł 3.9800zł
czk CZK 0.1660zł 0.1680zł

Kurs z dnia: 2020-07-13

Pogoda

booked.net