Orlicy FA Bogatynia w finale okręgu jeleniogórskiegoW Lubaniu odbył się (20.06) finałowy turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2004 (kategoria Orlik) w którym wystąpiło 12 najlepszych drużyn z okręgu jeleniogórskiego. W śród tych zespołów znaleźli się również zawodnicy Football Academy Bogatynia. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy po cztery zespoły w których rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym.

UKS FA Bogatynia rozegrało w grupie mecze z TALENTEM Bolesławiec ulegając 0-2, Lotnikiem Jeżów Sudecki wygrywając 1-0, oraz z LTS Leśna ulegając 0-1. Po rozegraniu trzech spotkań drużyna FA Bogatynia została sklasyfikowana na 4 miejscu w grupie, co dało możliwość grania o miejsca 9÷12.
Tu młodzi piłkarze rozegrali kolejne trzy mecze z drużynami Orlików WEgliniec remisując 2-2, Skorpiony Lubań ulegając 4-0, Pogoń Wleń ulegając 3-1. Ostatecznie FA Bogatynia została sklasyfikowana na 11 miejscu. Na turnieju nagrodzono najlepszych zawodników całego sezonu poszczególnych drużyn, trenerzy UKS FA Bogatynia wyróżnili Igora Wydrzyńskiego.