NagrodaNa odbywającym się Serocku w dniach 16.01 - 18.01.2015r Konwencie Football Academy 2015 - odbyło się uroczyste podsumowanie działalności 145 szkółek z całej Polski skupionych w Football Academy. Miło nam zakomunikować, że w kategorii Najdynamiczniej Rozwijający Się Ośrodek w Polsce w roku 2014 statuetkę zdobyła Football Academy Bogatynia. W imieniu szkółki nagrodę odebrali Managerowie – Wojciech Walczak i Wojciech Mikulski.

 


„Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy docenieni przez Centralę Football Academy i z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom związanym z FA Bogatynia, a przede wszystkim trenerom, bez których nie byłoby tego sukcesu - Adrianowi Pawelczykowi, Maćkowi Kamedule, Łukaszowi Duduciowi. Dziękujemy im za wkład i zaangażowanie w rozwój i prawidłowe funkcjonowanie szkółki. Chcielibyśmy podziękować rodzicom naszych zawodników, za to że zawsze możemy liczyć na ich pomoc i wsparcie oraz oczywiście zawodnikom Football Academy Bogatynia, bo bez nich nie byłoby szkółki i tej nagrody" – powiedział Wojciech Walczak.
„Przed nami kolejny rok działalności, w którym nie zamierzamy zwalniać tempa, a wręcz przeciwnie chcemy je jeszcze podkręcić. Będziemy ciężko pracować, aby dać zadowolenie przede wszystkim naszym podopiecznym i ich rodzicom. Praca w szkółce daje nam wiele satysfakcji i zadowolenia a taka nagroda mobilizuje i zobowiązuje do jeszcze większego wysiłku. Zamierzamy realizować nowe projekty, które chcemy wprowadzić w tym roku. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy, jest pozytywnym bodźcem i sygnałem, że to co robimy idzie w dobrym kierunku" – powiedział Wojciech Mikulski.

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tak prestiżowej nagrody przez Football Academy Bogatynia.

Lista nagrodzonych przez Football Academy

Najdynamiczniej Rozwijający się Ośrodek - ośrodek, który rozwija się najdynamiczniej jako całokształt, a przez całokształt rozumiemy kwestie organizacyjne, administracyjne, finansowe, sportowe, wizerunkowe, kwestie realizacji projektów, zaangażowanie. Bierzemy też pod uwagę kompilację wszystkich tych elementów, które wyróżniamy w innych kategoriach. W roku 2014 postanowiliśmy przyznać 2 takie nagrody: Wojciech Walczak i Wojciech Mikulski - Football Academy Bogatynia oraz Jarosław Kucharski - Football Academy Warszawa

Najbardziej Widoczny w Mediach - nagroda przyznana na podstawie regularnie prowadzonego monitoringu mediów, analizy tekstów nie tylko pod kątem ilościowym, ale przede wszystkim jakościowym. Po analizie raportów z całego roku, również naszej subiektywnej ocenie jakości publikacji - nagrodę otrzymał -Damian Sawczak - Football Academy Bolesławiec

Wojciech Mikulski

Nagroda 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 turu

"Turu. W pogoni za sławą"

07 - 13.08.2020r.

 

Lubań

Wawel

Scooby

"Scooby - Doo!"

7 - 13.08.2020r.

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

 Max

"Max und die Wilde 7"

06 - 12.08.2020r.

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.3500zł 4.4200zł
usd USD 3.8400zł 3.9100zł
czk CZK 0.1660zł 0.1685zł

Kurs z dnia: 2020-08-11

Pogoda

booked.net