12.05.2019r.
Dział: Zatrudnię

ZBROJARZ/BETONIARZ NIEMCY

Poszukujemy zmotywowanych, ale przede wszystkim poważnych i godnych zaufania pracowników dla naszego partnera w Niemczech do pracy w zakładach prefabrykacji (ściany, słupy, podciągi). Całe Niemcy

Zadania:

składanie form do produkcji prefabrykatów betonowych
wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu

obsługa oraz eksploatacja maszyn zbrojarskich (giętarki, nożyce)

sprawdzanie betonu (świeżego i stwardniałego)

tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn

Szalowanie, zarówno klasyczne jak i systemowe

Instalacja wbudowanych komponentów

Zbrojenia

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od umiejętności 12,5 EUR brutto + diety: pon-pt: pon 32 EUR, wtorek/środa/czwartek 40 EUR, piątek 12 EUR || pon-sob: pon 32 EUR, wtorek/środa/czwartek/piątek 40 EUR, sobota 12 EUR
zakwaterowanie gwarantuje pracodawca
Wymagania:

Oprócz stopnia w wyżej wymienionym zawodzie, odpowiednie doświadczenie zawodowe, najlepiej w dziedzinie konstrukcji betonowych / konstrukcji prefabrykowanych,
podstawowa znajomość języka niemieckiego
poważne podejście do pracy
chęć wyjazdu za granicę
dyspozycyjność
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na contact@eurogetwork.com

Uprzejmie prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości.

Najnowsza Gazeta

300

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

Przerwa

 Bogatynia

Kadr

Przerwa

Lubań

Wawel

Przerwa

Görlitz

Filmpalast

Przerwa

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5100zł 4.5250zł
usd USD 4.1400zł 4.1800zł
czk CZK 0.1640zł 0.1660zł

Kurs z dnia: 2020-05-25

Pogoda

booked.net