08.05.2019r.
Dział: Zatrudnię

Praca dla płytkarzy Austria

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą.

Opis stanowiska:
• Wyrównywanie ścian i podłóg
• Hydroizolacja
• Układanie płytek wewnątrz i płytek tarasowych
• Klejenie  fasad z kamienia naturalnego

Co oferujemy:
• 39 godzin tygodniowo (pełny etat)
• zatrudnienie na warunkach austriackich
• Przyjemna atmosfera pracy
• Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym lub jednoosobowym, w pelni wyposażonym domu  z ogrodem
• Dodatki dodatkowe zgodnie z układem zbiorowym
• wynagrodzenie minimalne 2,410 EUR brutto / miesiąc w pełnym wymiarze godzin z dodatkami uzależnionymi od kwalifikacji i doświadczenia

Będziesz idealnym pracownikiem jeśli :
Masz wykształcenie zawodowe,  ale nie jest to nie wymagane
Znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym
• Masz  kilka lat doświadczenia zawodowego
• Posiadasz prawo jazdy B ( + E mile widziane, czasami konieczność jazdy z przyczepką)
• Potrafisz pracować zarówno w zespole jak i samodzielnie, jesteś elastyczny i  dokładny.
• Cechuje cie poczucie odpowiedzialności za powierzona pracę, oraz staranność w jej wykonaniu
• Jesteś osobą otwartą i komunikatywną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: austria@tnsgroup.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 502 071 583 lub 77 456 16 05 (kontakt telefoniczny w godzinach 9-15)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez T&S Group Sp. z o.o. , ul, Krakowska 31/1, 45-018 Opole , NIP 754 288 70 78 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę. Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: tnsgroup.pl/polityka-prywatnosci-i-informacja-ochronie-danych-osobowych

Najnowsza Gazeta

300

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

Przerwa

 Bogatynia

Kadr

Przerwa

Lubań

Wawel

Przerwa

Görlitz

Filmpalast

Przerwa

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5100zł 4.5250zł
usd USD 4.1400zł 4.1800zł
czk CZK 0.1640zł 0.1660zł

Kurs z dnia: 2020-05-25

Pogoda

booked.net