MKS Granica pokonuje 20 LZS Stary ŚleszówW dniu 9 listopada br. o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Białogórskiej MKS Granica Bogatynia po emocjonującym i stojącym na dobrym poziomie meczu pokonała 2:0 czołową drużynę IV ligi LZS Stary Śleszów. Zespół do meczu przystąpił bez Duducia (pauzuje za żółte kartki) oraz Suchockiego (kontuzja).

W pierwszej połowie Granica miała wiele sytuacji do strzelenia bramki, lecz tylko wykorzystała jedną. W 10 minucie po dośrodkowaniu Sebastiana Mikulskiego w pole karne głową piłkę do siatki wbił Michał Szydło.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków zawodników Granicy, lecz zawodnikom brakowało w tym meczu skuteczności i po wielu niewykorzystanych sytuacjach w 88 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Gracjana Janiaka piłę do bramki z główki po raz drugi wpakował z bliskiej odległości Sebastian Mikulski.
Można powiedzieć, że był to mecz niewykorzystanych wielu sytuacji podbramkowych.
Po XV kolejkach zespół z 19 punktami zajmuje 10 miejsce (5 meczy wygranych, 4 remisy i 6 meczy przegranych).
MKS GRANICA Bogatynia: Jarosław Czekański – Grzegorz Kazimierski, Marcin Gawlik, Grzegorz Sawicki, Sebastian Mikulski, Damian Sochacki (70 Grzegorz Deszcz), Tomasz Rachwał (46 Dawid Kostrzewa), Michał Marszałek), Michał Szydło (80 Gracjan Janiak), Marcin Chrzanowski, Dawid Więckiewicz (62 Radek Pietkiewicz). Trenerzy: Ireneusz Słomiak, Paweł Rychter.
Już w najbliższą sobotę zapraszamy wraz z Prezesem Jackiem Panfilem wszystkich kibiców o godzinie 12.00 na stadion przy ulicy Białogórskiej, gdzie MKS Granica Bogatynia w XVI kolejce rozegra awansem mecz rewanżowy z rundy wiosennej 2014 roku z następną drużyną, która aspiruje do III ligi - Orkanem Szczedrzykowice. Będzie to dla zespołu bardzo trudny i ważny mecz z wymagającym przeciwnikiem.