Wymiana pieców1Jak informuje świdnicka organizacja realizująca w Zawidowie projekt unijny związany z wymianą starych pieców/kotłów na nowoczesne źródła ciepła, dalsze działania związane z projektem nie są nie zagrożone, pomimo epidemii koronawirusa.

 

 

 

Poniżej komunikat Krzysztofa Brzozowskiego, głównego operatora w projekcie. 
– Chciałbym Państwa zapewnić, że nasz projekt się nie zatrzymał, pomimo kryzysu w jakim się znaleźliśmy. Mamy wdrożonych wiele form zdalnej pracy i narzędzi do takiej pracy, co pozwala nam kontynuować realizację projektu mimo utrudnionych warunków. 
– Jak Państwo wiecie, udało nam się sprawnie przeprowadzić, jeszcze w lutym, cykl spotkań z mieszkańcami w każdej z gmin naszego projektu. Te spotkania były niezwykle ważnym elementem w realizacji projektu i gdybyśmy się z nimi spóźnili, to zapewne dzisiaj czekalibyśmy bezradnie na rozwój sytuacji, a mieszkańcy odłożyliby swoje decyzje o udziale w projekcie na bliżej nieokreśloną przyszłość. Na spotkaniach udało nam się przekonać znaczną liczbę mieszkańców do korzyści płynących z usługi kompleksowej, bez której nasz projekt utknąłby w obecnej rzeczywistości na dobre. 
– Szczęśliwie, wdrożyliśmy potem taki internetowy system rezerwacji, który nie wymaga bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami [www.eko-cieplo.com]
Na portalu www.eko-cieplo.com zgłosiło się już i zarejestrowało sporo mieszkańców z Zawidowa, niemniej – jak podkreśla Krzysztof Brzozowski, główny operator w projekcie, w systemie nadal można się jeszcze rejestrować, wybierać audytorów i przygotowywać do konkursu grantowego. 
Więcej o projekcie na stronie: http://zawidow.eu/?p=6126

GMZ

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 Tu i teraz

"Tu i teraz"

24 - 26.07.2020r.

 

Lubań

Wawel

turu
 

"Turu. W pogoni za sławą"

17 - 30.07.2020r.

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

 Lassie

"Lassie"

28 - 29.07.2020r.

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4600zł 4.4700zł
usd USD 3.9300zł 3.9850zł
czk CZK 0.1660zł 0.1680zł

Kurs z dnia: 2020-07-06

Pogoda

booked.net