Wymiana pieców1Jak informuje świdnicka organizacja realizująca w Zawidowie projekt unijny związany z wymianą starych pieców/kotłów na nowoczesne źródła ciepła, dalsze działania związane z projektem nie są nie zagrożone, pomimo epidemii koronawirusa.

 

 

 

Poniżej komunikat Krzysztofa Brzozowskiego, głównego operatora w projekcie. 
– Chciałbym Państwa zapewnić, że nasz projekt się nie zatrzymał, pomimo kryzysu w jakim się znaleźliśmy. Mamy wdrożonych wiele form zdalnej pracy i narzędzi do takiej pracy, co pozwala nam kontynuować realizację projektu mimo utrudnionych warunków. 
– Jak Państwo wiecie, udało nam się sprawnie przeprowadzić, jeszcze w lutym, cykl spotkań z mieszkańcami w każdej z gmin naszego projektu. Te spotkania były niezwykle ważnym elementem w realizacji projektu i gdybyśmy się z nimi spóźnili, to zapewne dzisiaj czekalibyśmy bezradnie na rozwój sytuacji, a mieszkańcy odłożyliby swoje decyzje o udziale w projekcie na bliżej nieokreśloną przyszłość. Na spotkaniach udało nam się przekonać znaczną liczbę mieszkańców do korzyści płynących z usługi kompleksowej, bez której nasz projekt utknąłby w obecnej rzeczywistości na dobre. 
– Szczęśliwie, wdrożyliśmy potem taki internetowy system rezerwacji, który nie wymaga bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami [www.eko-cieplo.com]
Na portalu www.eko-cieplo.com zgłosiło się już i zarejestrowało sporo mieszkańców z Zawidowa, niemniej – jak podkreśla Krzysztof Brzozowski, główny operator w projekcie, w systemie nadal można się jeszcze rejestrować, wybierać audytorów i przygotowywać do konkursu grantowego. 
Więcej o projekcie na stronie: http://zawidow.eu/?p=6126

GMZ

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

indeks 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

Kadr
 

Przerwa

 

 

Lubań

Wawel

images
 

Przerwa

 

 

 

 

Görlitz

Filmpalast

images kino filmpalast theater goerlitz 344.v1

 Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5450zł 4.5550zł
usd USD 3.7900zł 4.8100zł
czk CZK 0.1735zł 0.1750zł

Kurs z dnia: 2021-04-15

Pogoda

booked.net