Cyfryzujemy lubanianRuszyły szkolenia w ramach projektu E-aktywni. Zwiększenie kompetencji cyfrowych oraz doposażenie szkolnej bazy dydaktycznej w sprzęt cyfrowy to główne cele projektu realizowanego przez Miasto Lubań wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

 

 


E-aktywni są w Lubaniu. Otwierają się przed nimi nowe możliwości. Rozwój Internetu i nowych technologii może budzić niepokój, a nawet opór. Jak się okazuje mieszkańcy przełamują bariery. Chcą wykorzystać szansę i zwiększać swoje kompetencje. Cyfrowy świat stoi otworem przed mieszkańcami naszego miasta i powiatu lubańskiego. 20 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 rozpoczęły się bezpłatne szkolenia dla osób, które ukończyły 25 rok życia. W zależności od potrzeb, realizowane są cztery moduły: rodzic w Internecie, moje finanse i transakcje w sieci, działam w sieciach społecznościowych, kultura w sieci.
Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy dbają o przekazanie wiedzy w dogodnej i przystępnej formie. Warto skorzystać z zaproszenia, tym bardziej, że sprzęt zakupiony w ramach projektu wzbogaci bazę dydaktyczną Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu.
Nabór trwa. Zachęcamy do udziału. Szkolenia realizowane są w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu oraz Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu.
Informacje dotyczące zapisów na szkolenia dostępne na www.luban.pl/eaktywni, na stronie partnera www.fwzr.pl/rezerwacje oraz w instytucjach realizujących szkolenia:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 75 722 22 32
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 75 722 24 69 w. 11
Ośrodek Wsparcia Dziennego, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 75 722 39 69
UML

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5500zł
usd USD 4.1600zł 4.2000zł
czk CZK 0.1660zł 0.1690zł

Kurs z dnia: 2020-04-10

Pogoda

booked.net