Zgorzelecka Orkiestra MandolinistówMinął kolejny rok, kiedy Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego jest z nami, promuje nasze miasto w Polsce i zagranicą, a swoją muzyką ubarwia nam spędzone z nią chwile i uwrażliwia nas na piękno.

 

 

Zapraszamy w niedzielę, 22 marca, na godz. 17.30. Bilety w cenie 30 zł, od 24 lutego, będą do nabycia w MDK Zgorzelec oraz kasach Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej, gdzie odbędzie się to doroczne WYDARZENIE.
Tym razem gościem Mandolinistów będzie Janek Młynarski i jego Warszawskie Combo Taneczne. Artyści występowali już raz w Zgorzelcu, a miasto i pomysł zagrania wspólnie z orkiestrą mandolinistów tak im się spodobał, że mimo napiętego kalendarium, znajdą tej wiosny czas, żeby ponownie zabrzmieć nad Nysą.
Repertuar Warszawskiego Combo Tanecznego to głównie piosenki przedwojenne, które 80 i więcej lat temu bawiły i wzruszały publiczność na rewiach, dansingach, a także na warszawskich ulicach i podwórkach.
Sam zespół narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował.
Szlify Warszawskie Combo Taneczne zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.
UMZ

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5250zł 4.5400zł
usd USD 4.1600zł 4.2200zł
czk CZK 0.1640zł 0.1680zł

Kurs z dnia: 2020-04-09

Pogoda

booked.net