Powołany na Komendanta Komisariatu Policji w LeśnejW siedzibie leśniańskiego komisariatu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Leśnej aspiranta Waldemara Martyniaka. Nominację na wyższe stanowisko służbowe wręczył Komendant  Powiatowy Policji w  Lubaniu nadkomisarz Przemysław Rudzik.

 

 


Udział w uroczystości oprócz Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu nadkomisarza Przemysława Rudzika, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu nadkomisarza Piotra Pietrykowskiego, Edyty Rasiewicz- Orlik  z Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Lubaniu oraz kadry leśnieńskiego komisariatu, wzięli także Zastępca Burmistrza Leśnej Marcin Mirecki oraz Wójt Gminy Platerówka Krzysztof Halicki.
Po wręczeniu rozkazu personalnego Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu nadkomisarz Przemysław Rudzik pogratulował nowo powołanemu komendantowi komisariatu życząc owocnej współpracy w zagranym zespole na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnej. Natomiast nowo powołany Komendant Komisariatu Policji w Leśnej w swoim krótkim przemówieniu zapewnił wykonywać swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem dla mieszkańców miasta i gminy Leśna z , którą od urodzenia jest związany. Gratulacje na ręce aspiranta Waldemara Martyniaka złożyli także zaproszeni goście. 
Aspirant Waldemar Martyniak wstąpił do Policji w 2006 roku. Po odbyciu szkolenia podstawowego rozpoczął służbę w Komisariacie Policji w Leśnej gdzie pełni ją do dziś. Przeszedł wszystkie szczeble kariery począwszy od pełnienia służby w patrolu interwencyjnym, w zespole d.s wykroczeń a następnie został powołany na  kierownika Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie Zdroju.  Od kwietnia 2019 roku pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Leśnej. 
 
asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 Pan T

"Pan T."

17 - 22.01.2020

 

 

 Bogatynia

Kadr

Nadzwyczajni

"Nadzwyczajni"

26 - 28.01.2020

Lubań

Wawel

Śnieżka

 "Śnieżka i Fantastyczna Siódemka"

24 - 30.01.2020

 

Görlitz

Filmpalast

Choch

 "Die Chochzeit"

22 - 29.01.2020

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.2400zł 4.2500zł
usd USD 3.8250zł 3.8500zł
czk CZK 0.1660zł 0.1690zł

Kurs z dnia: 2020-01-24

Pogoda

booked.net