Piłkarskie TalentyW niedzielę (24.11) na Stadionie Miejskim w Zawidowie drużyna złożona z „Piłkarskich Talentów” rozgromiła utytułowany zespół z Bolesławca (I liga wojewódzka). Przypomnijmy, że zwycięzców sparingu – dzieci uzdolnione piłkarsko z powiatu zgorzeleckiego, udało się wyłonić w ramach projektu, który otrzymał wsparcie finansowe z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. 

 

 


„Piłkarskie Talenty” błysnęły na murawie Stadionu Miejskiego w Zawidowie. W sparingowe szranki stanęły dwie drużyny BKS Bolesławiec i zespół złożony z Talentów, czyli chłopców zrekrutowanych w ramach projektu, który otrzymał wsparcie finansowe z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. 
Zespół złożony z utalentowanych zawodników w pięknym stylu pokonał drużynę z Bolesławca 9:0 (liderzy I ligi wojewódzkiej)! 
Bramki zdobywali: Oliwer Matys, Mateusz Zajdel, Kacper Szewczyk, Sebastian Kozarek, Szymon Machalski, Szymon Zienkiewicz, Jakub Mazur.
Zespół „ Piłkarskich Talentów” prowadzili Łukasz Duduć (I-szy trener) oraz Damian Ryż (asystent) z formacji 4Max Academy. Zawodnicy zagrali w bordowych strojach firmy Adidas, ufundowanych przez Burmistrza Miasta Zawidów, Roberta Łężnego. W tym tygodniu na strojach zostaną zamieszczone pamiątkowe nadruki. Wszyscy zawodnicy po rozegraniu ostatniego sparingu, otrzymają je w dowód udziału w pierwszej edycji "Piłkarskich Talentów".
Organizatorzy dziękują zespołowi BKS Bolesławiec z Trenerem Wojciechem Młockiem za przyjazd do Zawidowa i możliwość rozegrania test-meczu.
GMZ

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.5400zł 4.5500zł
usd USD 4.1600zł 4.2000zł
czk CZK 0.1660zł 0.1690zł

Kurs z dnia: 2020-04-10

Pogoda

booked.net