XXII Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec 1Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych w Zgorzelcu organizuje 28.09.2019 r. po raz dwudziesty drugi coroczną Imprezę na Orientację. Są to marsze na orientację dla dzieci, młodzieży, juniorów, seniorów i tzw. elity (najbardziej doświadczonych zawodników). Startują w nich zawodnicy z województwa dolnośląskiego i dlatego mają one rangę zawodów wojewódzkich zaliczanych do Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientację.

 

Międzyszkolny Klub Turystyczny INO-TOP PTSM Zgorzelec zajął w ubiegłym roku 2 miejsce w tym Pucharze w kategorii dziecięcej i 3 w młodzieżowej.
Ogólnie rzecz ujmując zawody takie polegają na tym, że w zespołach 2-osobowych, w pewnych odstępach czasowych, wychodzi się z mapą na trasę w poszukiwaniu zaznaczonych na mapie punktów kontrolnych. Swoją obecność w tych punktach potwierdza się na karcie startowej. Mapy w zależności od kategorii wiekowej są mniej lub bardziej utrudnione.
Tegoroczne zawody odbywają się w Łagowie i mają swoją bazę na boisku Iskry Łagów. Gdyby ktoś miał ochotę spróbować swoich sił w tej dyscyplinie, a jeszcze nigdy nie brał udziału w marszach na orientację zapraszamy na trasę dla początkujących .
Szczegóły w załączonym regulaminie zawodów.

Kierownik zawodów Urszula Białach

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4550zł 4.5000zł
usd USD 4.0600zł 4.1700zł
czk CZK 0.1630zł 0.1660zł

Kurs z dnia: 2020-05-26

Pogoda

booked.net