IMG 1043 1Tradycja Zgorzeleckiego Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Zgorzelcu jest uroczyste wręczenie dyplomów mistrzowskich i czeladniczych.
Uroczystość miała miejsce w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu 6 września br.

Zapraszamy do galerii!

 

Wzięli w niej udział min.: Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz, Z-ca Wójta Gminy Zgorzelec Marek Wolanin, Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński, Dyrektor ZSZ im.Św. Barbary z Bogatyni Katarzyna Koman Wicedyrektor ds kształcenia zawodowego ZSP im.E.Plater w Zgorzelcu Mirosław Sadowski, przedstawiciel Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej z Wrocławia Agnieszka Wilk, Zarząd Cechu na czele ze Starszym Cechu Franciszkiem Wursztem.
Mistrzom i czeladnikom w imieniu gości pogratulował Starosta Artur Bieliński oraz Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz. Starszy Cechu Franciszek Wurszt wyraził swoje zadowolenie faktem, że wyniki egzaminów są na wysokim poziomie co świadczy dobrze o mistrzach szkolących. Nowym mistrzom i czeladnikom życzył samych sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.

Alina Skowronek
Fot.: MD

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Reklama

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

 

Przerwa

 

 

 

 Bogatynia

Kadr

 

Przerwa

 

Lubań

Wawel

 

Przerwa

 

 

Görlitz

Filmpalast

 

Przerwa

 

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.4550zł 4.5000zł
usd USD 4.0600zł 4.1700zł
czk CZK 0.1630zł 0.1660zł

Kurs z dnia: 2020-05-26

Pogoda

booked.net