Dlaczego warto mieszkać w ZgorzelcuMiasto przystąpiło do programu Mieszkanie Plus i wybuduje na nieruchomości miejskiej przy ul. Lubańskiej domy wielorodzinne z atrakcyjnymi mieszkaniami na wynajem. Oferta ta jest skierowana do mieszkańców Zgorzelca, ale także do tych, którzy z racji zatrudnienia w mieście lub jego okolicy, zamierzają związać swoje życie ze Zgorzelcem i poszukują atrakcyjnego lokum.

 

 

Miasto Zgorzelec pragnie wyjść naprzeciw tym do końca niezdecydowanym pomagając im znaleźć odpowiedź na pytanie „Dlaczego warto mieszkać w Zgorzelcu?”. Wszyscy, którzy chcą podzielić się swoimi argumentami w tym temacie, a przy tym są kreatywni i twórczy mogą nieźle zarobić!
Burmistrz Miasta Zgorzelec ogłasza konkurs na film promocyjny miasta Zgorzelec pn. „Warto mieszkać w Zgorzelcu, bo…”. Konkursowym zadaniem jest realizacja filmu o długości do 90 sekund pokazującego miasto Zgorzelec w nieszablonowy i nowatorski sposób. Konkurs przeprowadzony będzie w następujących grupach konkursowych:
1) młodzież: 13-18 lat,
2) family (rodzice/opiekunowie + dzieci do 18 lat),
3) open (grupa otwarta – powyżej 18 lat).

Spośród wszystkich nadesłanych do konkursu prac zostanie wybrany również film internautów. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą głosowania internetowego i otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Zwycięzca każdej z czterech kategorii konkursowej otrzyma nagrodę w wysokości 3000 złotych! Wybrane zostaną również cztery filmy, które wprawdzie nie zwyciężą, ale ich autorzy uhonorowani zostaną wyróżnieniem wartym 500 złotych!

Konkurs trwa do 6.05.2018 r. Ostateczną datą przekazania filmu Organizatorowi jest 16.04.2018 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do 10.05.2018 r.

Celem konkursu jest promocja miasta Zgorzelec, upowszechnienie amatorskiej twórczości filmowej, zaangażowanie i aktywizacja mieszkańców, wyłonienie najlepszych filmów oddających oryginalny charakter i klimat Zgorzelca, pokazania interesujących miejsc w Zgorzelcu oraz wszystko co może nakłonić osoby niezdecydowane do skorzystania z programu Mieszkanie Plus w Zgorzelcu.

Regulamin wraz z załącznikami w wersji edytowalnej dostępny jest do pobrania na stronie www.zgorzelec.eu.

Zapraszamy do udziału!

FILM
https://youtu.be/rG-bp864bgI

Renata Burdosz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsza Gazeta

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.2900zł 4.3000zł
usd USD 3.6600zł 3.6700zł
czk CZK 0.1672zł 0.1675zł

Kurs z dnia: 2018-05-21

Repertuar kin

Zgorzelec

NovaPoza

Wieża
 

"Wieża. Jasny dzień"

23-30.03

 

Bogatynia

Kadr
 kształt

"Kształt wody"

23-30.03

 

 

Lubań

Wawel

jaskiniowiec
 

"Jaskiniowiec"

23-29.03

 

Görlitz

Camillo

Lucky
 

"Lucky"

30.03

 

next
prev

Pogoda

Weather Underground PWS IDSZGORZ3