sadPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu uczestniczył w zajęciach profilaktycznych do Projektu edukacyjnego „Trzymaj Formę”, które odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Zgorzelcu. Celem działań było utrwalenie zasad zdrowego i prawidłowego odżywiania oraz zdrowa rywalizacja. Uczestnikami projektu byli wychowankowie ośrodka oraz ich rodzice.

 

 

Uczniowie podzieleni na grupy wybierali swojego lidera, który reprezentował grupę podczas testu wiedzy, rozwiązywania krzyżówek oraz przygotowania sałatek.

Uczestnicy nie tylko posiadali wiedzę w zakresie żywienia, ale także wykazali się znajomością higieny pracy, estetyką podawania potraw o bardzo dobrym smaku. Niewątpliwą zasługą tych umiejętności młodzieży jest przekazana wiedza przez panie Annę Sobotka , Grażynę Szałańską oraz wychowawców w internacie ośrodka.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu składa serdeczne podziękowanie pani Małgorzacie Łasek-Dowit Dyrektorowi Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zgorzelcu za współpracę w przygotowaniu całej imprezy podsumowującej edycję programu „Trzymaj formę”. Pragniemy podziękować nauczycielom szkoły tj ;p. Annie Sobotka, p. Grażynie Szałańskiej za duże zaangażowanie w przygotowanie całej imprezy. Menu uczestników było nie tylko smaczne ale także innowacyjne i świetnie wykonane.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu życzy zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy uczniom oraz personelowi szkoły i ma nadzieję, że potrawy w domach zostaną przygotowane przez nich tak smacznie jak te które wspólnie degustowaliśmy.

 

G. Niedziela

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

Oddech

"Oddech"

22.05.2019

 Bogatynia

Kadr

Hellboy

"Hellboy"

17 - 21.05.2019

Lubań

Wawel

Smętarz dla zwierzaków

 "Smętarz dla zwierzaków"

21 - 23.05.2019

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.2899zł 4.3093zł
usd USD 3.8488zł 3.8664zł
czk CZK 0.1649zł 0.1686zł

Kurs z dnia: 2019-05-21

Pogoda

booked.net