Utalentowani sportowcy ze Szkoły Podstawowej w SulikowiePowiatowy Finał Piłki Nożnej Dziewcząt odbył się (23.04) w Zgorzelcu. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sulikowie w składzie: Agnieszka Wadzicka, Sandra Czepelska, Wiktoria Sareło, Julia Koniuszewska, Natalia Szałas, Paulina Winnicka, Weronika Grońska, Natalia Machnicka, Patrycja Sianowska i Anastazja Kotlińska zdobyła II miejsce. Dziewczęta rozegrały kilka meczów pokonując rywalki z innych szkół w powiecie.

Natomiast 11.05.2018 r. odbyły się także Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży Gimnazjalnej w lekkoatletyce, podczas których uczniowie Szkoły Podstawowej w Sulikowie zaprezentowali nieprzeciętne umiejętności sportowe i indywidualne talenty. Wyniki klasyfikacji ogólnej są tego potwierdzeniem: Wojciech Kurasiewicz z klasy III zdobył srebrny medal w biegu na dystansie 2000 m, Szymon Chmielnicki, również uczeń klasy III zdobył brązowy medal w biegu na 100 m. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów.