Najnowsza Gazeta

 

Reklama

osiedle

Kursy walut

    KUPNO     SPRZEDAŻ
euro EUR

4.3900 zł

4.4000 zł
usd USD

3.9300

3.9400 zł
czk CZK 0.1625 zł 0.1628 zł

urs z dnia: 27.05.2016

Repertuar kin

Zgorzelec

NovaPoza

 Ślepowidzenie

"Ślepowidzenie"

20-25.05

 

Bogatynia

Kadr

Mój przyjaciel orzeł 

 "Mój przyjaciel orzeł"

27 - 31.05

 

Lubań

Wawel

były sobie cz łowieku 

"Były sobie człowieki"

20 - 26.05

 

Görlitz

Camillo

 hordur

"Hördur"

 14 - 28.05

 

next
prev

Rusza remont drogi wojewódzkiej 355

Rusza remont drogi wojewódzkiej 355Na początku kwietnia rozpocznie się długo oczekiwany remont drogi wojewódzkiej nr 355. Chodzi o fragment drogi od Wrociszowa Dolnego do Zawidowa.
Remont wspomnianego odcinka rozpocznie się w poniedziałek 7. kwietnia. Wiązać się z nim będą czasowe zmiany w organizacji ruchu. Prace prowadzone będą etapami. Jako pierwszy wyremontowany zostanie odcinek Wrociszów Dolny – Zawidów (do stacji paliw Orlen).

 

 

Trasa ta będzie całkowicie nieprzejezdna przez miesiąc. Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, wykonawca inwestycji, wyznaczyło następujący objazd: Zawidów – ulica Marii Skłodowskiej Curie – Radzimów - Mikułowa-Sulików.
W drugim etapie – od maja do sierpnia, drogowcy przeniosą się do miasta. Tu remont obejmie całą ulicę Zgorzelecką. Podczas dniówki roboczej prace będą prowadzone przy połówkowym zajęciu jezdni przy pomocy ręcznego sterowania ruchem przez uprawnionych do tego pracowników. Po zakończeniu dniówki zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Prace remontowe zakończą się pod koniec sierpnia. Po zakończeniu remontu standard drogi ulegnie zdecydowanej poprawie, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo w tym rejonie.
Zarządcą drogi i głównym inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu.

www.zawidow.eu

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

osiedle

osiedle