Najnowsza Gazeta

 

Reklama

 

Kursy walut

    KUPNO     SPRZEDAŻ
euro EUR

4.2500 zł

4.2750 zł
usd USD 3.4800 zł 3.4900 zł
czk CZK 0.1543 zł 0.1548 zł

Kantor "Plus" Kurs z dnia: 19.12.2014

Repertuar kin

Zgorzelec

NovaPoza

Ziemia obiecana

" Ziemia obiecana "

12 - 17.12

 

Bogatynia

Kadr

Paddington

 " Paddington "

09.01 - 14.01

 

Lubań

Wawel

Kapitał ludzki

" Kapitał ludzki "

19 - 21.12

Görlitz

Camillo

szkoda że

 " Gdybym tylko tu był "

18 - 30.12

 

next
prev

Rusza remont drogi wojewódzkiej 355

Rusza remont drogi wojewódzkiej 355Na początku kwietnia rozpocznie się długo oczekiwany remont drogi wojewódzkiej nr 355. Chodzi o fragment drogi od Wrociszowa Dolnego do Zawidowa.
Remont wspomnianego odcinka rozpocznie się w poniedziałek 7. kwietnia. Wiązać się z nim będą czasowe zmiany w organizacji ruchu. Prace prowadzone będą etapami. Jako pierwszy wyremontowany zostanie odcinek Wrociszów Dolny – Zawidów (do stacji paliw Orlen).

 

 

Trasa ta będzie całkowicie nieprzejezdna przez miesiąc. Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, wykonawca inwestycji, wyznaczyło następujący objazd: Zawidów – ulica Marii Skłodowskiej Curie – Radzimów - Mikułowa-Sulików.
W drugim etapie – od maja do sierpnia, drogowcy przeniosą się do miasta. Tu remont obejmie całą ulicę Zgorzelecką. Podczas dniówki roboczej prace będą prowadzone przy połówkowym zajęciu jezdni przy pomocy ręcznego sterowania ruchem przez uprawnionych do tego pracowników. Po zakończeniu dniówki zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Prace remontowe zakończą się pod koniec sierpnia. Po zakończeniu remontu standard drogi ulegnie zdecydowanej poprawie, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo w tym rejonie.
Zarządcą drogi i głównym inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu.

www.zawidow.eu

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama