Burmistrz Zgorzelca Patronem Honorowym konkursu Miss Polonia Województwa DolnośląskiegoW poniedziałek Burmistrz Miasta Zgorzelec, Rafał Gronicz, objął Patronatem Honorowym najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w regionie - Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Dzięki decyzji Burmistrza Zgorzelec dołączył do grona siedmiu innych miast, które aktywnie wspierają działalność konkursu. Wybory Miss Polonia powracają na Dolny Śląsk po czterech latach przerwy, a organizatorzy konkursu od początku angażują w swoje działania największe i najbardziej znane miasta w województwie.

Wyjątkowe wydarzenie swoim patronatem objął również Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski. Zaangażowanie w wybory regionalnych władz umożliwia realizację najważniejszego celu konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego - promowanie bogatej tradycji, historii i kultury naszego regionu.

W liście potwierdzającym udzielenie Patronatu Honorowego konkursowi Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, zastępca Burmistrza, Pan Radosław Saranowski, życzył powodzenia wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia. Do nawiązania współpracy odniósł się także organizator konkursu, Paweł Zabilski: Bardzo się cieszymy, że Burmistrz Zgorzelca, Pan Rafał Gronicz zgodził się objąć Patronatem Honorowym konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. To dla nas bardzo ważne, aby poprzez organizację wyborów zaangażować się w działania promujące ciekawe miejsca znajdujące się w naszym regionie i jesteśmy pewni, że Patronat Burmistrza Miasta Zgorzelca bardzo nam w tym pomoże.

Wybory Miss Polonia to najstarszy w Polsce konkurs piękności, który w tym roku obchodzi swoje 90-lecie. Z okazji swojego jubileuszu zorganizowany zostanie na niespotykaną dotąd skalę. Finalistki wybrane zostaną nie tylko na podstawie swojego wyglądu, lecz również inteligencji, osobowości i siły charakteru. Dzięki temu będą mogły godnie reprezentować swoje województwo na licznych imprezach towarzyszących, takich jak warsztaty promujące kulturę regionu i akcje charytatywne.

(P.Z.)

Dodaj komentarz


Najnowsza Gazeta

300

Repertuar kin

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Zgorzelec

PoZa NoVa

pozanova

Wakacje - kino zamknięte

 

 Bogatynia

Kadr

Moja gwiazda

"Moja gwiazda"

2 - 6.08.2019

Lubań

Wawel

sektrtne żtycie zwierzaków

 "Sekretne życie zwierzaków domowych 2"

18 - 25.07.2019

 

Görlitz

Filmpalast

der

 "Der König der Löwen"

17 - 24.07.2019

 

next
prev

Kursy walut

KUPNO SPRZEDAŻ
euro EUR 4.2350zł 4.2550zł
usd USD 3.7850zł 3.8100zł
czk CZK 0.1650zł 0.1680zł

Kurs z dnia: 2019-07-23

Pogoda

booked.net