Wyniki turnieju młodzikówW sobotę 23.02.2019 r. w hali CSR w Zgorzelcu, firma DIDA SPORT zorganizowała ostatni turniej piłki nożnej halowej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec w bieżącym okresie zimowym. Tym razem rywalizowali „MŁODZIKI”. Do turnieju przystąpiło 6 zespołów, które grały systemem „każdy z każdym”. Spotkania były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie. Cały turniej wygrał zespół NYSY ZGORZELEC, który nie przegrał meczu i tylko jeden zremisował.

Drugie miejsce zajęła drużyna ISKRY WYMIARKI, która lepszym bilansem bramek wyprzedziła FA BOLESŁAWIEC. Każdy uczestnik turnieju otrzymał drobny poczęstunek oraz pamiątkowy medal. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze puchary oraz nagrody w postaci piłek. Organizatorzy (Bartek Ćwiok, Adam Łuszczyk) wyróżnili również najlepszych zawodników z poszczególnych zespołów oraz w całym turnieju. Puchary oraz medale w imieniu Burmistrza Miasta Zgorzelec wręczała Pani Lucyna Burczyńska (Inspektor Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych).