Mini siatkówka 6Przed feriami w Sali Szkoły podstawowej nr 3 w Bogatyni odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy w Mini Siatkówce „Czwórek” Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Zawody, w których startują dzieci z rocznika klasy 6 (2006), rozgrywany jest w formule tzw „Czwórek”. Gra się na boisku o wymiarach 7m x 7m a w zespół składa się z czterech zawodników.

Mecz rozgrywano do 2 wygranych setów (każdy do 21 pkt, tiebreak do 15). W tym roku do gry zgłosiło się 3 szkoły z terenu Miasta i Gminy Bogatynia. Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci SP Porajów, którzy z kompletem zwycięstw dumnie odebrali puchar i złote medale. Srebro zdobyli reprezentanci szkoły z Opolna a brąz zawodnicy gospodarzy czyli SP 3 Bogatynia.
U dziewcząt, po rozegraniu wszystkich spotkań najlepszą drużyną zostały gospodynie czyli SP 3 Bogatynia. Srebro zdobyły reprezentantki Opolna a brąz wywalczyły zawodniczki z Porajowa. W zawody zaangażowani byli nauczycieli WF Ewelina Kuczko i Andrzej Walczak oraz uczennice SP 3 w Bogatyni. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.
Zwycięzcy uzyskali prawo gry w Finale Powiatowym, który zostanie rozegrany po feriach.